Jak začít?

check_icoSprávně se rozhodnout

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci. Rekonstrukce koupelny, bytu či domu sebou nese mnohé stavební i technické záludnosti. Nemusíte na to však být sami. Pokud nevíte, kde začít, poraďte se s námi a svěřte nám své sny. Vaši důvěru nezklameme, ušetříme Vám spoustu starostí a odvedeme bezchybnou práci. Do koupelny Vám pomůžeme vybrat designové vybavení a materiály, které k sobě ladí, provádíme i variantu koupelna na klíč.
 

check_icoDobře naplánovat

Pořídit si kvalitní plán rekonstrukce je základem úspěchu. Ve společnosti SIKO KOUPELNY klademe na přípravu a plánování každé renovace velký důraz. Navštívíme Vás doma, zhodnotíme technické možnosti stávajících prostor a společně najdeme takové řešení rekonstrukce koupelny, které bude vyhovovat nejen dispozičně a funkčně, ale zohlední také Vaše přání a možnosti.
 

check_icoVybrat vhodný materiál

Naši odborní prodejci Vám poradí, jaké materiály jsou do koupelny vhodné, k čemu se hodí, a pomohou i s výběrem barevných kombinací. Poté grafici vypracují pod Vaším dohledem návrh renovace, díky němuž si snadno představíte Vaši budoucí koupelnu ještě před zahájením rekonstrukce.
 

check_icoSejít se s naším technikem

Pokud se chcete poradit o možnostech renovace koupelny, domluvte si schůzku s naším technikem na jakékoli pobočce pomocí tohoto krátkého kontaktního formuláře. Konzultace rekonstrukce je nezávazná. V případě, že se rozhodnete našich služeb využít, ozveme se Vám do tří pracovních dnů a společně si dohodneme termín odborného zaměření rekonstrukce u Vás doma.

 

Chci koupelnu bez starostí