Průběh realizace

check_icoKontaktujte nás

Prvním krokem úspěšné rekonstrukce je návštěva jedné z našich poboček. Pokud se chcete poradit o možnostech renovace koupelny, domluvte si schůzku s naším technikem na jakékoli pobočce pomocí tohoto krátkého kontaktního formuláře. Konzultace rekonstrukce je nezávazná. V případě, že se rozhodnete našich služeb využít, ozveme se Vám do tří pracovních dnů a společně si dohodneme termín odborného zaměření rekonstrukce u Vás doma.
 

check_icoInspirujte se

Nejste na to sami! Uvědomujeme si, že rekonstrukce koupelny je nákladný krok a dlouhodobá investice. Proto Vám nabízíme nejen osobní konzultaci renovace s našimi odborníky, ale také galerii realizací a galerii grafických návrhů, v nichž naleznete tisíce obrázků hotových koupelen a návrhů. Jsme přesvědčeni, že i náš nejnáročnější zákazník se jimi může inspirovat a najít v nich optimální řešení designu rekonstrukce i výběru materiálů.
 

check_icoSvěřte nám své sny

Navštívíme Vás doma a zaměříme prostory renovace. Podrobně s Vámi projednáme průběh rekonstrukce, technologické postupy a možnosti. Zhodnotíme náročnost provedení renovace koupelny, rozsah prací a typ nového vybavení do koupelny. Poté vypracujeme 3D návrh Vaší nové koupelny ve fotografické kvalitě nebo připravíme návrh Panorama 360°, což je dokonalá panoramatická fotografie. Po odsouhlasení finální verze 3D vizualizace renovace Vám do pěti pracovních dnů připravíme podrobnou a přehlednou cenovou nabídku rekonstrukce. V ní vyčíslíme náklady na navrhovaný materiál včetně potřebné stavební chemie a na práci, s níž se renovace koupelny pojí. V tuto chvíli bude jen na Vás, zda se rozhodnete svěřit nám veškeré práce, nebo zda si objednáte pouze materiál za maloobchodní ceny.
 

check_icoTradice značky - smluvní dokumentace

Pokud jste se rozhodli nám důvěřovat a rekonstrukce koupelny proběhne v naší režii, jedná se o variantu koupelna na klíč. Po předběžném odsouhlasení nabídky Vám připravíme návrh smlouvy o dílo. V rámci smluvní dokumentace si také dohodnete termín realizace rekonstrukce, který Vám vyhovuje. Budeme se snažit vyjít Vám maximálně vstříc. Všechny cenové nabídky i návrh smlouvy včetně termínů stavby můžete dohodnout přímo s technikem, který se o Vaši zakázku po celou dobu bude starat.

Vzhledem k tomu, že přípravě jsme věnovali hodně času, bude samotná realizace renovace trvat pouhých 7 – 13 pracovních dní. Vždy záleží na rozsahu prováděných prací a objemu celého díla.  Tím vám ušetříme hodně stresu a nepohodlí.

 

check_icoKoupelna na klíč

V předem dohodnutý den přivezeme k Vám domů veškerý materiál a vybavení. Zodpovědný technik, kterého již dobře znáte, s Vámi znovu překontroluje všechny podklady rekonstrukce a předá instrukce pracovníkům. Po celou dobu realizace rekonstrukce bude dohlížet na kvalitu všech prováděných prací a samozřejmě se na něj kdykoli můžete obrátit s jakýmkoli požadavkem nebo dotazem. Můžete se také spolehnout, že naši zaměstnanci jsou odborníky na sebenáročnější obkladačské práce a pokládku všech typů podlahových krytin.  V rámci rekonstrukce nabízíme i dodávku a montáž vestavěných skříní nebo interiérových dveří značky NATUREL. Protože si uvědomujeme, že rekonstrukce koupelny je velký zásah do Vašeho soukromí, pracujeme rychle a spolehlivě. Po skončení renovace se samozřejmě postaráme o důkladný profesionální úklid.
 

check_icoPředání díla

Po dokončení rekonstrukce vejdete do koupelny „na klíč“, jež bude kompletně bez vad a nedodělků. Předvedeme Vám funkčnost veškerého vybavení a za Vaší přítomnosti také proběhne důkladná kontrola všech provedených prací. Zároveň obdržíte písemný protokol o předání rekonstrukce včetně všech potřebných dokladů souvisejících s Vaším dílem. Teprve nyní, budete-li s výsledkem rekonstrukce koupelny plně spokojeni a bez výhrad ji převezmete, Vám bude fakturováno zbývajících 30 % ceny za práci.

 

Chci koupelnu bez starostí